Витамин Е

 • Factory Supply Powder Vitamin E With Best Price

  Фабричка набавка праха витамина Е по најбољој цени

  Назив производа:Витамин Е

  Мин. Количина поруџбине:25КГС

  Способност снабдевања:50 тона месечно

  Лука:Шангај / Ћингдао / Тиањин

  Рок исплате:Т/Т;Л/Ц;Д/П;Д/А

  ЦАС бр.:59-02-9

  Изглед:Светло жути или бели растресити прах

  Молекуларна формула:Ц29Х50О2

  Рок трајања:2 године

  Место порекла:Кина