Стевиосиде

 • High Quality Stevia Stevioside

  Висок квалитет Стевиа Стевиосиде

  Назив производа:Стевиосиде
  Мин. Количина поруџбине: 1000кгс
  Способност снабдевања:1000 тона / месечно
  Лука:Шангај / Ћингдао / Тиањин
  Паимент Термин:Т/Т;Л/Ц;Д/П;Д/А
  ЦАС бр.:57817-89-7
  Изглед:Бели фини прах
  Молекуларна формула:Ц38Х60О18
  Рок трајања:2 године
  Место порекла:Кина